یک هفته مانده به تحویل پایان نامه ام که در حال آماده سازی و اصلاح جهت تحویل به دانشگاه بودم که استاد راهنمایم*ایمیلی برایم فرستاد که به شدت منو خوشحال کرد و ایمیل از طرف مجله "مطالعات توسعه اجتماعی ایران" با این متن بود که:

.

"با عرض سلام و احترام، ضمن تشکر از شما به خاطر ارسال مقاله بررسی رابطه بین تعاملات ی اعضای شورای شهر و توسعه اجتماعی شهر دولت آباد اصفهان به مجله مطالعات توسعه اجتماعی ایران با کمال مسرت به استحضار می رساند مقاله شما بر مبنای نظرات داوران پذیرفته شده است و در شماره های بعدی این مجله، چاپ خواهد شد.

با تشکر،

سردبیر مجله مطالعات توسعه اجتماعی ایران"

واقعا خوشحال کننده بود برام و بعد از 6 ماه زحمت جواب خوبی بهم داد و تونستم نمره نهایی دفاعیه پایان نامه ام رو نمره ی کامل کسب کنم

در حال ادامه تلاش جهت مقالات دیگه هستم به لطف خداوند منان

لینک مقاله

http://jisds.srbiau.ac.ir/article_15353.html

* از اساتید الگوی من هستن و واقعا تخصص و دانششون عالیه و از اون اساتید بی نظیری هستن که وقت میذارن و یه عالمه خوبی های دیه.. ازشون بی نهایت سپاس

پ ن:

خداروشکر.

مقاله م و خبری خوش...

اجتماعی ,توسعه ,مقاله ,مجله ,مطالعات ,ام ,توسعه اجتماعی ,مطالعات توسعه ,اجتماعی ایران ,مجله مطالعات ,نامه ام ,توسعه اجتماعی ایران ,مطالعات توسعه اجتماعی ,مجله مطالعات توسعه

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فایل های تخصصی رشته ارشد حسابداری doctorkian kahrobarangs nasim95 دانلود کده اسبِ بدونِ باند ؛ زرد فانیها جهان کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. اکونومیست فارسی بهترين مدرسه پسرانه براي قبولي کنکور در تهران